Krajská soutěž v požárním sportu

Nymburk, 19. – 20.6.2010

V krajském kole soutěže v požárním sportu obsadili muži SDH Chyňava celkově 9. místo a ženy SDH Malé Přílepy 10. místo.

Výsledky:

muži 100 m štafeta útok body
SDH čas body čas body čas body celkem
1 Pňovice (PB) 106,80 1 58,84 1 25,91 1 3
2. Písková Lhota (NY) 116,77 5 62,71 2 28,91 2 9
3. Jankov (BN) 113,84 2 63,38 3 35,10 7 12
4. Klučov (KO) 115,82 3 67,18 7 29,87 3 13
5. Dneboh (MB) 118,62 6 66,90 6 30,62 4 16
6. Uhlířské Janovice (KH) 116,26 4 64,81 4 N 11 19
7. Střemy (ME) 121,17 7 68,15 9 33,23 5 21
8. Dolní Jirčany (PZ) 121,36 8 66,80 5 50,11 9 22
9. Chyňava (BE) 124,96 10 88,48 12 33,44 6 28
10. Všetaty (RA) 123,23 9 74,03 11 38,62 8 28
11. Turkovice (PV) 126,01 11 67,98 8 N 11 30
12. Velvary (KL) 136,55 12 69,04 10 57,19 10 32
ženy 100 m štafeta útok body
SDH čas body čas body čas body celkem
1. Břehy (MB) 123,16 1 69,84 2 26,57 3 6
2. Krchleby (KH) 125,81 3 70,63 4 24,24 1 8
3. Písková Lhota (NY) 126,12 4 70,31 3 25,95 2 9
4. Zibohlavy (KO) 124,71 2 67,36 1 37,22 9 12
5. Sedlec (BN) 131,99 5 77,40 7 31,12 6 18
6. Sloup (PZ) 136,46 7 73,00 5 33,69 7 19
7. Suchdol (PB) 139,97 8 77,89 8 30,11 5 21
8. Záryby (ME) 146,57 9 81,70 9 29,54 4 22
9. Hřebečníky (RA) 132,54 6 73,06 6 43,73 11 23
10 Malé Přílepy (BE) 149,70 10 87,05 11 33,70 8 29
11. Plchov (KL) 150,36 11 82,62 10 N 12 33
12. Senohraby (PV) 176,69 12 93,31 12 42,22 10 34

Okresní soutěž v požárním sportu

Hořovice, 5.6.2010

Do krajského kola postupují: muži Chyňava a ženy Malé Přílepy.

Výsledky:

muži útok štafeta 4x100m body
čas b. 1.p 2.p b. celkem
1. Chyňava 30,90 1 65,47 75,81 1 2
2. Lhotka 35,35 2 77,38 N 4 6
3. Bavoryně 37,10 3 74,83 N 3 6
4. Zaječov 38,87 6 74,31 N 2 8
5. Liteň 38,71 5 81,82 N 6 11
6. Hředle 43,85 7 N 85,91 8 15
7. Broumy 48,61 8 88,84 83,69 7 15
8. Záluží 53,38 10 80,50 77,48 5 15
9. Karlštejn 38,25 4 N N 13 17
10. Tlustice 53,27 9 87,45 N 9 18
11. Chaloupky 62,21 11 88,87 88,50 10 21
12. Chlustina 80,65 12 N 112,19 11 23
13. Radouš N 13 N 13 26
ženy útok štafeta 4x100m body
čas b. 1.p 2.p b. celkem
1. Malé Přílepy 29,33 1 83,28 N 2 3
2. Broumy 44,89 3 95,94 N 4 7
3. Chyňava 45,70 6 81,87 88,53 1 7
4. Bavoryně 43,05 2 98,47 N 7 9
5. Liteň 46,82 7 N 95,22 3 10
6. Radouš 45,34 5 101,08 118,33 8 13
7. Černín 49,35 8 97,52 97,68 6 14
8. Podbrdy 52,04 9 105,83 N 10 19
9. Drahlovice 45,28 4 N N 16 20
10. Tlustice 52,30 10 106,97 N 11 21
11. Karlštejn 57,72 12 104,03 110,50 9 21
12. Lhotka N 16 96,46 N 5 21
13. Hatě 56,33 11 N N 16 27
14. Chlustina N 16 N N 16 32
14. Žebrák N 16 N N 16 32
14. Skřipel N 16 N N 16 32