Krajská soutěž v požárním sportu

Rakovník, 15. – 16.6.2013

Stejné chyby, stejné známky – muži i ženy shodně na celkovém desátém místě s dvaceti sedmi nasbíranými body. Chyňavští zaváhali při útoku. Modrým chyběla jistota na kladině a rovněž od útoku nejspíš očekávaly více.

Z pohledu diváka:

  • bezproblémové parkování
  • slušné hygienické zázemí i možnost občerstvení (pivo, limo, gril, atd.)
  • po domluvě možnost fotografovat z prostoru pro rozhodčí

Výsledky:

muži 100 m štafeta útok body
SDH čas body čas body čas body celkem
1 Chářovice (BN) 111,73 4 60,99 1 27,44 1 6
2. Písková Lhota (NY) 108,06 1 61,15 2 28,61 3 6
3. Klučov (KO) 116,93 5 68,90 7 28,25 2 14
4. Sestrouň (PB) 118,04 6 65,87 5 29,52 5 16
5. Chmeliště (KH) 111,65 3 62,72 4 36,27 10 17
6. Dneboh (MB) 110,45 2 61,60 3 N 12 17
7. Střemy (ME) 119,33 8 68,35 6 32,75 7 21
8. Všetaty (RA) 126,03 10 69,14 8 31,43 6 24
9. Sloup (PZ) 125,17 9 N 12 29,34 4 25
10. Chyňava (BE) 118,88 7 70,17 9 38,85 11 27
11. Turkovice (PV) 128,93 11 78,24 11 33,24 8 30
12. Velvary (KL) 135,48 12 71,47 10 34,44 9 31
ženy 100 m štafeta útok body
SDH čas body čas body čas body celkem
1. Líchovy (PB) 115,06 1 66,40 1 28,89 3 5
2. Břehy (MB) 127,22 6 73,73 5 27,54 1 12
3. Písková Lhota (NY) 123,95 3 74,31 8 27,83 2 13
4. Uhlířské Janovice (KH) 122,23 2 69,01 3 48,12 11 16
5. Sloup (PZ) 128,53 7 71,95 4 33,28 7 18
6. Zibohlavy (KO) 125,30 4 67,52 2 N 12 18
7. Tuhaň (ME) 137,84 10 73,74 6 30,10 4 20
8. Dalovy (BN) 126,96 5 74,69 9 33,30 8 22
9. Lužná (RA) 128,89 8 73,87 7 34,23 9 24
10. Malé Přílepy Modré (BE) 139,08 11 74,92 10 32,69 6 27
11. Plchov (KL) 140,65 12 86,84 12 31,97 5 29
12. Úvaly (PV) 134,85 9 75,62 11 39,40 10 30

Okresní soutěž v požárním sportu

Hořovice, 1.6.2013

Výsledky:

muži útok štafeta 4x100m body
čas b. 1.p 2.p b. celkem
1. Chyňava 22,96 1 61,20 72,47 2 3
2. Lhotka 30,06 3 61,19 N 1 4
3. Broumy 25,71 2 72,49 65,15 4 6
4. Zaječov 31,79 4 71,67 N 6 10
5. Chaloupky 47,94 6 68,67 N 5 11
6. Záluží 66,51 8 64,45 75,72 3 11
7. Hředle 33,36 5 82,69 N 8 13
8. Karlštejn 49,07 7 76,29 76,24 7 14
9. Zdice 91,13 9 88,74 85,73 9 18
10. Lochovice N 11 N N 11 22
10. Drozdov N 11 N N 11 22
ženy útok štafeta 4x100m body
čas b. 1.p 2.p b. celkem
1. Malé Přílepy Modré 32,65 2 72,79 N 1 3
2. Zaječov 34,13 3 78,79 N 3 6
3. Broumy 41,32 5 90,16 77,48 2 7
4. Malé Přílepy 73,71 6 81,03 N 4 10
5. Drahlovice 36,87 4 89,29 N 7 11
6. Chyňava 31,03 1 N N 12 13
7. Černín 50,40 8 83,04 91,03 5 13
8. Chaloupky 60,45 10 88,52 N 6 16
9. Liteň 59,69 9 89,30 95,05 8 17
10. Zdice 46,40 7 106,54 113,61 11 18
11. Karlštejn 61,77 11 96,06 N 9 20
12. Tlustice 87,76 12 98,67 N 10 22