O putovní pohár Lhotky

19. 8. 2017 se konal XIV. ročník soutěže na Lhotce. Soutěže se dle možností zúčastnila družstva z nejbližšího okolí a také družstvo žen a mužů ze Záluží. Protože se soutěž koná v době dovolených je povolen start členů sborů i v jiných družstvech než ve vlastním a je též možná přítomnost mužského elementu v ženském družstvu a naopak.

Jako první vyběhli na netradiční štafetu ( 2x překonání balíku, 2x převalování velké pneumatiky a proběhnutí malých pneu) muži. V této disciplíně excelovali muži ze Přílep časem 67,8s, o 7s, za nimi se umístila Jánská A – 71,4s, následovala Lhotka – 74, 1s, Chyňava – 75,6s, Záluží –  75,9s, předposlední Železná rovných – 77s a Jánská B těsně o 0,4s za Železnou obsadila místo poslední.

Následovala štafeta žen ( 2x překonání balíku, 2x překonání příčného břevna a proběhnutí pneu). Vítězkami se staly ženy Jánská časem 55, 2s, druhého času dosáhly Malé Přílepy Modré – 58,4s, do jedné sekundy se vešly Lhotka – 59,1s a Malé Přílepy – 59,4s, poslední Záluží doběhlo v čase 62,1s

Jako poslední běžel štafetu dorost 1 a 2, který se skládal ze dvou družstev Malých Přílep a Lhotky. Dorost běžel pouze štafetu. V obou kategoriích vyhrály Malé Přílepy 1, 2 Lhotka se umístila na druhém místě.

Útoky se běžely na 2B, nejdřív muži. Nejrychlejší útok předvedli domácí a čas Lhotky 18,5s byl ukázkový. Druhého času 21,6s dosáhly Malé Přílepy, chyňavský savec nedokázal ideálně trefit savce na sebe a tady Chyňava ztratila cenný čas, i přesto byl jejich čas třetí 21,9s. Šesti sekundový rozdíl dělil Železnou od Chyňavy a časem 27,8s se stále vešli do půl minuty. Červeným praporkem by označen pokus Záluží a Jánské za porušení čáry nástřiku.

Ženy Záluží nenabraly a to se odrazilo v dosaženém čase 68,2s a celkově se počtem 9 bodů umístily na 5. místě. Na čtvrtém místě se umístila Jánská se 6. body a neplatným pokusem. 3. místo obsadila Lhotka časem 37,4s a celkovým součtem 6. bodů. Malé Přílepy také se 6 body, ale lepším časem požárního útoku 27, 2s se umístily na druhém místě. Nejrychlejšího času 23, 8s a nejnižšího počtu bodů ( 3) dosáhly Malé Přílepy Modré

Ještě celkové pořadí mužů:

1. Malé Přílepy

2. Lhotka

3. Chyňava

4. Jánská A

5. Železná

6. Jánská B

7. Záluží

Večer tradičně hrála hudba a ve 21 hod. začal ohňostroj

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Info a jeho autorem je Marie Malá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „O putovní pohár Lhotky

  1. HI one, this is Beau here. We did not scheme on announcing this so antiquated, but unfortunately having a townswoman forum on our webpage has opened us up to regular spamming during the one-time two days and week. Without a fulltime line-up of moderators we were condign impotent to jam up the knout of spamming and we would rather nip it in the bud now. All forums last start to understand, but get been closed to any late-model posts. Disastrous evenly into the possession of to deleting all the spam posts over the coming week.

    Our principle exchange for thrilling to Reddit is we after a motivation built forum where a a mountain of the quel est le cours du bitcoin Cryptocurrency community already resides, in totalling to a slew of anti-spamming tools and features. There is just so many benefits to it, that had I set up known in the foremost place then I would take likely started the forum there.

Komentáře nejsou povoleny.