Berounka 2017

2. 9. 2017 se ve Stradonicích sešlo 10 družstev na již 19. ročníku Poháru na Berounce. Nástup družstev byl vyhlášen po 9 hodině. Družstva byla seznámena se specifiky soutěže. V 9,30 vyběhla první štafeta. Ta začínala překonáním bariéry, následovala kladina, příčné břevno a rozdělovač.. Do desáté hodiny všechny štafety ukončily své pokusy a na půl 11 byl určen čas na požární útok, kdy vyběhne první družstvo. Družstvo Lhotky bylo smíšené, proudy běžela děvčata. Jánská, Lhotka i ženy z Malých Přílep dlouho sály ( špatně sešroubované savce, či koš).Žloukovické ženy při pokusu ztratily koš a svůj pokus nedokončily.

Muži ze Strádonic měli nejrychlejší štafetu i útok a zaslouženě vyhráli. Na druhém místě se ziskem 4 bodů se umístili Malé Přílepy. Třetí místo obsadili muži Věšín, jak štafetu, tak PÚ měli ve třetím nejrychlejším čase. Čtvrtá Jánská získala bodů 10, ale lepším časem útoku převálcovala Žloukovice, které měli stejný počet bodů ale útok o 20s pomalejší. Šesté Malé Přílepy – stará garda ziskem 12 bodů obsadila 6. místo. Sedmý Hýskov se14 body, ale lepším výsledným časem PÚ 2,19s překonala Lhotku.

Výsledky:

štafeta                        požární útok

Stradonice                  1: 17s                               0: 54s

Malé Přílepy               1: 22s                               0:58s

Jánská                        1: 32s                               1: 35s

Žloukovice                   1: 30s                              1: 55s

Hýskov                        1: 36s                              2: 19s

Malé Přílepy /st. garda/ 1: 54s                            1: 20s

Věšín                           1: 26s                              1: 03s

Lhotka                          1: 33s                              2: 29s

ženy

Malé Přílepy                 1: 278s                           1:50s

Žloukovice                    1: 49s                                N

Jen trochu můj pohled na chování některých mladých hasičů. Možná by stálo za připomínku, že pokud se pokus nedaří, nesmějeme se soupeřům, ale spíše bychom je měli odměnit potleskem za snahu dokonči svůj pokus

Příspěvek byl publikován v rubrice Info a jeho autorem je Marie Malá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 428 komentářů u „Berounka 2017

  1. If you are ready to watch humorous videos online then I suggest you to pay a quick visit this web site, it contains genuinely thus comic not only movies but also extra material.

  2. Its fastidious comic YouTube video, I all the time go to visit YouTube web page for comical videos, because there is much more material available.

  3. No one can refuse from the feature of this video posted at this web site, pleasant work, keep it all the time.

  4. Ahaa, its fastidious discussion about this paragraph at this place at this blog, I have read all that, so at this time me also commenting here.

Komentáře nejsou povoleny.